تماس با رییس سبک


 

 

تومی موریس(رییس جهانی سبک کوبه اوزاکا)

photo

 ارتباط با محمدعلی مردانی

حضرت محمد(ص):


دانايى سرآمد همه خوبیها

و نادانى سرآمد همه بدى‏هاست.
 


 ghavanin

کتاب قوانین داوری

ترجمه : محمدعلی مردانی


 

امیر مهدی زاده مرد طلایی کاراته جهان شد

امیر مهدی زاده، ملی پوش وزن 60- کیلو گرم کاراته کشورمان در چهارمین روز مسابقات قهرمانی جهان در پاریس فرانسه و با اجرای نمایشی تحسین برانگیز در مقابل حریف قدرتمند و عنوان دار برزیلی خود صاحب پیروزی شد و نشان طلای جهان را به گردن آویخت. 

به گزارش سایت فدراسیون کاراته در چهارمین روز بیست و یکمین دوره مسابقات قهرمانی جهان، امیر مهدی زاده، نماینده شایسته کاراته کشورمان در آخرین مبارزه خود بعد از ظهر امروز برای کسب نشان طلا به مصاف داگلاس سانتوز، دارنده مدال طلا و برنز جهان در سالهای 2010 و 2008 از برزیل رفت و در یک مبارزه فکورانه موفق شداین حریف نامدار را شکست دهد و برسکوی اول جهان بایستد. این مبارزه در پایان وقت قانونی 3 بر 3 به اتمام رسید که در نهایت داوران بدلیل تحرک بیشتر و حملات پردامنه مهدی زاده 4 بر یک کاراته کای شایسته کشورمان را به عنوان مرد پیروز میدان معرفی کردند.

بر اساس این گزارش، امیر مهدی زاده، کاراته کای شایسته کشورمان برای رسیدن به بازی نهایی این وزن، ابتدا بر مخسیوف ازبکستانی را 3 بر یک شکست داد. در گام دوم نماینده مالزی را 3 بر صفر برد تا مقابل رندون قهرمان پان امریکن از کلمبیا قرار بگیرد. در این مبارزه مهدی زاده موفق شد 2 بر صفر به برتری دست یابد. مهدی زاده در مبارزه چهارم مقابل کایا از ترکیه قرار گرفت و 7 بر 3 پیروز شد. این کاراته کای 23 ساله قمی در آخرین مبارزه برای رسیدن به فینال موفق شد آنتیک از صربستان را شکست دهد و راهی پیکار نهایی وزن منهای 60 کیلو گرم مسابقات جهانی شود.

مدال طلای امیر مهدی زاده در بیست و یکمین دوره مسابقات کاراته قهرمانی جهان، چهارمین طلایی است که توسط کاراته کاهای کشورمان در تاریخ پیکارهای جهانی بدست آمده است. پیش از این مهدی عموزاده در سال 1996 و جاسم ویشگاهی و حسین روحانی در جهانی 2006 موفق شده بودند بر سکوی اول اوزان خود قرار بگیرند و مردان طلایی کاراته ایران در رقابتهای جهانی نام بگیرند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

امار بازدید

آدرس

آدرس دفتر مرکزی: اصفهان - خیابان بزرگمهر -  نبش خیابان مبارزان - پاساژ پاستور- طبقه سوم - واحد چهار

تلفکس :  2291798-0311

ایمیل : info@kobeosaka.ir